Svinninge IF

1924

Svinninge stadion efterår 2019 - 7-8 mands banerne

August    Forbehold for ændringer     
           
Dag Dato Kl. Række Hjemmehold Udehold
           
Man 2019-08-12 18:30 Damesenior C 8-mands Svinninge IF Dianalund IF
Man 2019-08-12 19:00 Oldboys Odsherred turnering 7 mands Svinninge IF 2 Mørkøv IF
Tirs 2019-08-13 17:30 U11 Piger B/C - 8-mands  Svinninge IF Skælskør B&I
Tors 2019-08-15 17:00 U11C drenge  8-mands Svinninge IF Jyderup Boldklub
Tors 2019-08-15 19:00 U14 Piger 2 - 8-mands SBU Svinninge IF Kr. Hyllinge IF
Søn 2019-08-18 10:00 U12C drenge 8-mands Svinninge IF Raklev
Man 2019-08-26 18:30 Damesenior C 8-mands Svinninge IF Kirke Helsinge
Man 2019-08-26 19:00 Oldboys Odsherred turnering 7 mands Svinninge IF 2 Undløse/Søndersted
Ons 2019-08-28 18:00 Oldboys Odsherred turnering 7 mands Svinninge IF 1 Hørve IF
           
September     Forbehold for ændringer    
           
Dag Dato Kl. Række Hjemmehold Udehold
           
Man 2019-09-02 19:00 Oldboys Odsherred turnering 7 mands Svinninge IF 2 Undløse
Ons 2019-09-04 18:45 U14 Piger 2 - 8-mands SBU Svinninge IF FC Lejre 
Ons 2019-09-04 18:00 Oldboys Odsherred turnering 7 mands Svinninge IF 1 Grevinge
Tors 2019-09-05 17:00 U11C drenge  8-mands Svinninge IF 1 Rørby-Hvidebæk
Søn 2019-09-08 10:00 U12C drenge 8-mands Svinninge IF Kalundborg GB
Man 2019-09-09 18:30 Damesenior C 8-mands Svinninge IF Årby
Tirs 2019-09-10 17:30 U11 Piger B/C - 8-mands  Svinninge IF Vipperød BK
Man 2019-09-16 19:00 Oldboys Odsherred turnering 7 mands Svinninge IF 2 Gislinge
Ons 2019-09-18 18:00 Oldboys Odsherred turnering 7 mands Svinninge IF 1 Fårevejle
Tirs 2019-09-24 17:45 U14 Piger 2 - 8-mands SBU Svinninge IF Tølløse BK
Ons 2019-09-25 18:00 Oldboys Odsherred turnering 7 mands Svinninge IF 1 FK Odsherred
Tors 2019-09-26 17:00 U11C drenge  8-mands Svinninge IF FK Odsherred
Søn 2019-09-29 10:00 U12C drenge 8-mands Svinninge IF Asnæs BK
           
Oktober   Forbehold for ændringer    
           
Dag Dato Kl. Række Hjemmehold Udehold
           
Tirs 2019-10-01 17:30 U11 Piger B/C - 8-mands  Svinninge IF Stenlille IF
Tirs 2019-10-01 17:30 U14 Piger 2 - 8-mands SBU Svinninge IF Dianalund IF
Man 2019-10-07 18:30 Damesenior C 8-mands Svinninge IF Hvidebæk IF
Tors 2019-10-17 17:00 U11C drenge  8-mands Svinninge IF Ugerløse IF
Søn 2019-10-20 10:00 U12C drenge 8-mands Svinninge IF Vipperød
Søn 2019-10-27 11:00 U14 Piger 2 - 8-mands SBU Svinninge IF Mørkøv IF